Otázky

Mohu se stát členem?

Jsem vhodným členem?

Jak to funguje?

Není to podvod, kdo mi peníze zaplatí?

Kolik dostanu zaplaceno?

Jak mohu své výdělky ještě zvýšit?

Jak se stanu členem?

Kde je můj potvrzovací email?

Jak vyplním anketu?

Jak odešlu vyplněnou anketu?

Zapoměl jsem heslo!

Jak se přihlásím do svého účtu?

Kdy mi přijdou peníze?

Je potřeba živnostenský list nebo jiné oprávnění?

Mohu své členství zrušit?

Odpovědi

Mohu se stát členem?

Členem našeho anketního panelu se může stát každý, kdo rozumí Českému jazyku a dosáhl věku alespoň 14-ti let. Výhodou je alespoň základní znalost angličtiny - není ale podmínkou. Registrace je zdarma, neplatí se žádné registrační poplatky, platit budeme pouze my tobě.

Jsem vhodným členem?

Ano, potřebujeme znát názory mužů i žen, mladých i starších. Je jedno jestli jsi matka na mateřské dovolené, důchodce v penzi nebo stále chodíš na základní školu.

Jak to funguje?

Známe cenu tvého názoru! Pokud se staneš členem našeho anketního panelu a poskytneš nám svůj názor na produkty a služby, budeš díky tomu ovlivňovat nejen budoucí podobu těchto produktů a služeb, ale dostaneš za to také zaplaceno.

Není to podvod, kdo mi peníze zaplatí?

Placené ankety si objednávají velké firmy, jako například McDonald, Škoda Auto nebo Henkel. Pro tyto firmy je důležité získat názory na jejich produkty a služby, za které rádi zaplatí. Ochutnal jsi už nový hamburger v McDonaldu? Chutnal by ti více, kdyby obsahoval více kečupu? Líbí se ti nová Škoda Fabia? A to v provedení sedan nebo kombi? Pereš barevné prádlo odděleně? Jaké prací prostředky používáš? To jsou jen některé příklady otázek, na které potřebují firmy znát odpovědi a podle nich mohou své produkty upravit do co nejvíce ideální podoby.

Kolik dostanu zaplaceno?

Za každou anketu, kterou vyplníš dostaneš zaplaceno průměrně 20 - 60 Kč. Odměna závisí na složitosti a délce ankety. Lze si tedy snadno přividělat řádově stovky korun měsíčně.

Jak mohu své výdělky ještě zvýšit?

Můžeš do anketního panelu zapojit další členy své domácnosti. Stačí jim poslat emailem odkaz na stránky www.ivyzkum.cz a tvé doporučení na registraci. Budeme také rádi, pokud doporučíš náš anketní panel svým známým a kamarádům.

Jak se stanu členem?

Stačí vyplnit jednoduchý registrační formulář, a přihlásit se pomocí údajů, které ti obratem pošleme na email. Po přihlášení nám prozradíš něco málo o sobě, a podle tvých zájmů ti pak dokážeme najít vhodné ankety přesně pro tebe. Můžeš pak vyplnit tolik anket, kolik jen budeš chtít a po jejich vyplnění za ně dostaneš zaplaceno. Čím více anket tedy vyplníš, tím více si vyděláš!

Kde je můj potvrzovací email?

Po odeslání registračního formuláře ti pošleme ihned potvrzovací email, ve kterém nalezneš své přihlašovací údaje (uživatelské jméno a heslo). Pokud ti email ani po několika minutách od registrace nedojde, zkontroluj prosím na svém emailovém účtu složku s nevyžádanou poštou. Je možné, že tvůj emailový poskytovatel špatně vyhodnotil náš email jako SPAM a přesunul ho do zmíněné složky. I přesto ale můžeš email ve složce s nevyžádanou poštou otevřít a potvrdit svoji registraci. Doporučujeme poté kliknout na tlačítko NENÍ SPAM, které tvůj email naučí, že emaily od nás rozhodně nejsou nevyžádaná pošta.

Jak vyplním anketu?

Pokaždé, když ti najdeme vhodnou anketu, která odpovídá tvému profilu tak ti pošleme pozvánku na email, ve které najdeš všechny důležité informace. Zejména předpokládanou délku ankety, výši odměny za vyplnění a internetový odkaz, přes který anketu spustíš. Anketa se ti otevře v novém okně internetového prohlížeče, kde ji v několika krocích vyplníš.

Jak odešlu vyplněnou anketu?

Po vyplnění ankety stačí jednoduše kliknout na tlačítko Odeslat nebo Hotovo, které se zobrazí na konci ankety. Rozhodně nemusíš nic tisknou a posílat poštou. Veškerá komunikace probíhá s ohledem na ochranu životního prostředí, pouze elektronicky.

Zapoměl jsem heslo!

Pokud se při pokusu o přihlášení zobrazí hláška o chybném přihlášení, stačí kliknout na odkaz Zapomněli jste své prihlašovací údaje (uživatelské jméno, heslo)? a vyplnit svůj email, na který byla provedena tvá registrace do anketního panelu. Obratem ti na něj pošleme nové přihlašovací údaje. Neměj ale strach, o své vydělané peníze na účtu nepřijdeš.

Jak se přihlásím do svého účtu?

Stačí zadat své přihlašovací údaje na naší úvodní stránce. Po přihlášení máš na výběr 3 základní nabídky:
Můj profil - Zde můžeš kdykoliv změnit všechny své osobní údaje a doplňující informace, které nám pomohou posílat lépe zacílené a placené ankety.
Moje konto - Zde najdeš přehled svých výdělků za vyplněné ankety. Po dosažení potřebné částky zde také požádáš o vyplacení peněz.
Způsob platby - Tady si můžeš vybrat jakým způsobem si chceš nechat peníze vyplácet.

Kdy mi přijdou peníze?

Peníze ti vyplatíme po dosažení částky 100 Kč a to způsobem, který si vybereš ve svém účtu v nabídce Způsob platby. Peníze vyplácíme bankovním převodem nebo přes Paypal. Po domluvě lze peníze zaslat i složenkou na tvoji adresu. Před prvním vyplacením peněz tě kontaktujeme telefonicky nebo emailem a požádáme tě o sdělení čísla tvého účtu nebo adresy kam ti peníze zašleme.

Je potřeba živnostenský list nebo jiné oprávnění?

Ne, k registraci do anketního panelu ani k jeho používání není potřeba žádné oprávnění.

Mohu své členství zrušit?

Ano, kdykoliv můžeš požádat o zrušení účasti v našem anketním panelu. Stačí se přihlásit na svůj účet a kliknout na Zrušení registrace. Poté již nebudeš dostávat žádné pozvánky na vyplnění anket.


Ochrana údajů

Jak je zacházeno se svěřenými údaji?

S osobními daty bude zacházeno v souladu s mezinárodním kodexem pro výzkumu trhu a sociálního výzkumu ESOMAR. Více informací naleznete na stránce s podmínkami používání.

Proč mám při registraci zadávat osobní údaje?

Zadáním údajů jako pohlaví, věk, vzdělání, počet členů domácnosti atd., nám umožňujete vybrat pro Vás vhodné ankety.

Mohou se do panelu registrovat osoby mladší 14 let?

Pro dotazování osoby mladší 14 let je vyžadován souhlas rodiče nebo zákonného zástupce.